Uśmiechnij się

Portale randkowe sprawiają, że nie widzimy bezpośrednio poznawanej w danej chwili osoby. Jest to oczywiście dobra rzecz, ponieważ na początku trzeba posiadać taki zawór bezpieczeństwa i jednocześnie mieć możliwość całkowitego odcięcia się od danej osoby, jeśli się ona nam nie spodoba. Przez ten fakt zdarza nam się jednak bardzo często zapomnieć o bardzo ważnej rzeczy. O czym konkretnie? To naprawdę proste.

W czasie spotkania kogoś w życiu realnym – zwłaszcza po raz pierwszy, ale także przy kolejnych spotkaniach z tym kimś, kogo już zdążyliśmy polubić– zawsze się uśmiechamy.

Co to ma do rzeczy w przypadku rozmów internetowych? Przecież nie będziemy szczerzyć się do monitora. A właśnie, że będziemy, ponieważ uśmiech ma na celu zakomunikowanie drugiej osobie, że jesteśmy do niej pozytywnie nastawieni, ale równie mocno wpływa na nas samych i zmienia nasze nastawienie. Dlatego trzeba się uśmiechać nawet w sytuacji, kiedy druga osoba nas nie zobaczy. Osoby przebojowe, towarzyskie i te, które odnoszą liczne sukcesy na niwie kontaktów międzyludzkich, zawsze dużo się uśmiechają. Randki online i my sami na portalach randkowych bardzo dużo zyskujemy, kiedy pamiętamy o uśmiechu i dobrym nastroju.

3 thoughts on “Uśmiechnij się

Dodaj komentarz