Szukam faceta w wielkim mieście

Poszukiwanie partnera w wielkim mieście to zadanie zdecydowanie ułatwione w porównaniu z mniejszymi miastami. Jest tu z pewnością znacznie więcej potencjalnych kandydatów.

„Szukam partnera”

Wpisanie takiej frazy w wyszukiwarce internetowej sprawi, że wskazana zostanie ogromna ilość dostępnych lokalnie opcji. Znajdą się tu różne propozycje czysto towarzyskie, jak również na przykład zaproszenie do wspólnej nauki tańca czy do wspólnej wspinaczki skałkowej. Imprez dla singli w każdym dużym mieście też nie brakuje, więc jest niemal pewne, że coś interesującego się trafi.

Szybkie randki

Tak zwany speed dating to rozwiązanie coraz bardziej popularne i chociaż nie trafiło jeszcze na prowincję, we wszystkich dużych miastach jest jak najbardziej obecne. Ten amerykański zwyczaj polega na organizowaniu specyficznych imprez, w czasie których panie siadają przy stolikach, każda przy swoim, a panowie zmieniają stolik za stolikiem co kilka minut, w rytm sygnałów organizatora.

Speed dating jest często profilowany, więc w czasie takiej imprezy mogą się pojawić na przykład miłośnicy kina. Ułatwia to złapanie kontaktu i nawiązanie rozmowy. Na wyrobienie sobie jakiegoś wrażenia mamy około pięciu minut, ponieważ potem partner znika bezpowrotnie. Na koniec spotkani wypełnia się specjalną ankietę odnośnie tego, kto się komu spodobał i na tej podstawie, w sposób w pełni poufny, organizator imprezy łączy w pary ludzi wzajemnie sobą zainteresowanych.

Imprezy

Jak można się spodziewać, większe miasta są znacznie bardziej nasycone różnymi imprezami, w tym imprezami przeznaczonymi dla singli. Są to różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, jak na przykład bilard dla singli, jak również zwykłe imprezy dla osób bez pary, na przykład gra w bilard. Mile widziani są wszyscy przychodzący bez pary.

Czasami imprezy mają bardziej przebojowy charakter. Singlom często brakuje osoby, z którą mogliby się wybrać na przykład w góry czy nad morze. Portale randkowe organizują wspólne wyjazdy dla singli z danej okolicy, co w przypadku wielkich miast jest zawsze łatwiejsze. Takie wyjazdy często przypadają na okres świąt.

Wszystkie powyższe opcje sprawiają, że jeśli tylko poczujemy się samotnie w wielkim mieście, będziemy mieli cały szereg możliwości skorzystania z imprez dla singli czy wyjazdów dla osób samotnych. Jest z czego wybierać, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

2 thoughts on “Szukam faceta w wielkim mieście

Dodaj komentarz