Sztuka uszczęśliwiania kobiety

Sztuka uszczęśliwiania kobiety to często temat tabu i oczekuje się od panów, a w zasadzie panowie sami od siebie oczekują, że powinni być w stanie zrobić to niejako odruchowo, zupełnie bez jakiegoś zastanowienia. A w rzeczywistości najłatwiej jest po prostu zapytać.

Drobne rzeczy cieszą

Wiele pań nie ma jakiegoś repertuaru, którego by od swoich mężczyzn kategorycznie wymagała. Bardziej zależy im na drobiazgach, które jednak będą się pojawiały w miarę często i będą przyjmowały postać drobnych rzeczy. Ot, sympatyczne drobiazgi.

Przykładów takich rzeczy jest wiele. Partner może trochę wcześniej wstać i zrobić śniadanie, wsunąć do torebki czekoladkę, narysować na porannej gazecie serce lub po prostu okazać trochę czułości w sytuacji, która teoretycznie nie jest związana z tego typu kwestiami.

Liczy się pasja

Mężczyźni nie muszą być myśliwymi-łowcami, a kobiety nie muszą udawać zwierzyny do zdobycia. Nie oznacza to jednak, że panowie nie muszą się starać. Kobieta lubi być często niejako prowadzona przez mężczyznę. W ciągu dnia podejmuje dość wyborów, by potem jeszcze wieczorem decydować, co razem mają robić. Niech on coś zaproponuje! Jeśli oboje mają wspólne pasje, kobieta pokocha go za to, że będzie inicjował działania z tymi pasjami związane. Słowem-kluczem do zrozumienia tej kwestii jest zaangażowanie, a warto wspominać też o inicjatywie.

Męski i czuły

Kobiety chcą mężczyzn twardych. Kobiety chcą też mężczyzn czułych. Paradoks? Wcale nie, ponieważ różne twarze muszą się pokazywać w rożnych sytuacjach. Kiedy para jest razem, mężczyzna powinien być słodki i delikatny, powinien doceniać i starać się, ale kiedy pojawi się jakieś zagrożenie, powinien przeobrazić się w maszynę do zabijania. Łowcą oczywiście też może zostać, kiedy kobieta jest głodna i trzeba jej coś dostarczyć z lodówki. Albo ze sklepu.

Kobiety trzeba rozpieszczać

Każda kobieta, chociaż pewnie tego nie przyzna, przynajmniej nie wprost, lubi być rozpieszczana. Nie chodzi oczywiście o codzienność, ale od czasu do czasu musi mieć dzień, w którym będzie w centrum uwagi. Salon piękności, zakupy, kolacja – wszystko ma być tego dnia dla niej i to ona ma być pępkiem świata. Mężczyzna tego dnia jest lokajem, służącym. Kobiety bardzo chętnie na co dzień wchodzą w rolę tej, która usługuje i zajmuje się codziennymi drobiazgami, ale od czasu do czasu potrzebują odskoczni, by czuć się wyjątkowe i doceniane.

 

Sprawdź:

Dlaczego facet przestaje się starać? / Jak facet okazuje uczucia kobiecie? / Jak mężczyzna pokazuje że kocha? / Jak mężczyzna wyraża uczucia? / Jak mężczyźni postrzegają kobietę? / Jak przywrócić zainteresowanie faceta? / Jak uszczęśliwić kobietę/mężczyznę  w łóżku? / Jaki wpływ na związki między ludźmi mają ich wspólne pasje? / Jakich facetów pragną dziewczyny? / Jakich mężczyzn szukają dziewczyny? / Jakie wspólne pasje w związku? / Kiedy facet traci zainteresowanie kobiet? / Kiedy facetowi przestaje zależeć? / Kiedy mężczyzna naprawdę kocha kobietę? / Kiedy mężczyzna pragnie kobietę? / Kiedy mężczyzna przestaje kochać kobietę?

3 thoughts on “Sztuka uszczęśliwiania kobiety

Dodaj komentarz