Pierwsza randka tylko w spokojne miejsce

Pierwsza randka to zawsze gorący temat, bo zwłaszcza jeśli znajomość została zawarta w Internecie, jest to tak naprawdę moment na stworzenie pierwszego wrażenia. Oczywiście jakaś znajomość już istnieje, ale prawda jest taka, że pierwsze wrażenie jest tworzone dopiero w czasie pierwszego realnego spotkania.

Dlatego wiele osób, zwłaszcza mężczyzn, stara się zorganizować pierwszą randkę w sposób nawet jeśli nie ekstrawagancki, to dalece nietypowy. Chodzi głównie o upewnienie się, że druga osoba będzie się dobrze bawiła.

Logiczne, prawda? Sensowne? No właśnie nie za bardzo. Randki to nie biuro podróży ani nic w tym rodzaju. Randka to spotkanie dwóch osób, które oczywiście chcą dobrze spędzić czas, ale zwłaszcza na początku znajomości, muszą się po prostu dobrze poznać.

To w czasie pierwszego spotkania trzeba zdecydować, czy będzie druga randka. Jest to przestroga zwłaszcza dla panów, którzy nie raz w ogóle nie oferują na randce siebie, tylko zachowują się niczym „touroperator” oferujący masę atrakcji pozwalających na wyjęcie go całkowicie z tego równania. Nawet jeśli taka randka zostanie uznana za udaną i pojawi się szansa na kolejne spotkanie, będzie to spotkanie z przygodą, a nie spotkanie z drugą osobą i co najważniejsze jej osobowością.

3 thoughts on “Pierwsza randka tylko w spokojne miejsce

Dodaj komentarz