Na którym portalu randkowym warto założyć konto? Ranking

Najlepsze efekty, niezależnie od naszych konkretnych celów zakładania konta na portalu randkowym, zawsze daje skupienie się na jednym, dwóch lub góra trzech portalach randkowych. Większe rozdrabnianie się powoduje, że zacznie nam brakować czasu na wszystkie portale i zwyczajnie zginiemy w chaosie. Z wielu propozycji, jakie pojawiają się w polskim Internecie, warto jest wyróżnić zwłaszcza 10 serwisów:

 1. Badoo.pl

W chwili obecnej jest to zdecydowany lider światowego randkowania w Internecie. Portal zaproponował prawdziwą rewolucję, ponieważ nie stara się na siłę organizować randek i szukać ludzi dopasowanych do siebie, jak robią to klasyczne portale randkowe, a raczej skupia się na konkretnych zainteresowaniach dwóch osób. Kiedy on i ona lubią jakąś muzykę, kiedy razem udadzą się na koncert ulubionego zespołu, pierwsza randka jest zupełnie naturalna, a nawet jak sobie nie przypadną do gustu, i tak spędzą udany wieczór. Genialne.

 1. Fellow.pl

Druga pozycja dla portalu randkowego dla osób homoseksualnych może być dla wielu szokiem, ale jego twórcy zasłużyli na nie zdecydowanie. Cechą rozpoznawczą serwisu jest wysoka jakość profili oraz ich aktywność, o co dba bardzo zaangażowana w budowanie dobrej atmosfery administracja. Liczba użytkowników nie jest tutaj zbyt duża, ale wszyscy dogadują się zawsze znakomicie.

 1. Buziak.pl

Chociaż na pierwszy rzut oka na tym portalu randkowym nie ma nic specjalnego, to jest właśnie jego największa siła. Kiedy coś działa dobrze, nie należy tego poprawiać i portal randkowy Warszawa Buziak.pl po prostu opiera się na podstawowych mechanizmach znanych z innych portali randkowych. Serwis jest prosty, przejrzysty i pełny użytkowników. Nie można mieć do niego żadnych uwag.

 1. Przeznaczeni.pl

W niejednym rankingu portali randkowych Przeznaczeni mogą znajdować się nawet na samym szczycie, ponieważ skuteczność w doprowadzaniu par na ślubny kobierzec jest tutaj po prostu niesamowita. Niestety, jest to portal tylko dla osób bardzo religijnych, przez co nie będzie się nadawał dla większości osób zainteresowanych randkami internetowymi. Dlatego nie ma dla niego miejsca na podium.

 1. Sympatia.pl

Piąte miejsce Sympatia zawdzięcza przede wszystkim ogromnej liczbie aktywnych użytkowników. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że nie jest to serwis wyróżniający się pozytywnie pod żadnym konkretnym względem. Jest to solidność w dużej skali, na którą warto postawić, jeśli chce się mieć maksymalne pole wyboru.

 1. Dopasowani.pl

Siłą portalu Dopasowani jest paradoksalnie coś, z czego rezygnuje bardzo wiele innych serwisów. Mowa tutaj o mechanizmach dopasowania partnerskiego. Są one niemal wszędzie, ale tylko jako dodatek. Tutaj są najważniejszym narzędziem, mocno dopracowanym i co bardzo ważne, realnie skutecznym. Znajdziemy tutaj osoby bardzo podobne do nas.

 1. C-Date.pl

C-Date jest portalem bardzo specyficznym, ponieważ nie skupia się na znajdowaniu miłości i jego użytkownikom zależy przede wszystkim na dobrej, emocjonującej zabawie. Gromadzą się na nim głównie ludzie młodzi. Jest świetny w tym, na czym się skupia, ale na nic więcej nie można tutaj liczyć.

 1. FotoFlirt.pl

Portal opiera się głównie na zdjęciach. Zamiast czytania opisów na przykład o stosunku do dzieci, skupiamy się na przeglądaniu ciekawych galerii zdjęć.

 1. Hellopl.com

Jeśli nie lubimy portali z nieaktywnymi kontami, Hellopl będzie najlepszą opcją. Administracja dba o usuwanie „martwych dusz”.

 1. eDarling.pl

Listę zamyka eDarling, który jest wyjątkowo estetyczny i pogodny, chociaż nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych portali randkowych.

34 thoughts on “Na którym portalu randkowym warto założyć konto? Ranking

  1. to miałaś dużo szczęścia, bo na portalach randkowych nigdy nie wiadomo. Wiesz, to są po prostu ludzie tacy sami jak wszędzie indziej i nie ma że lepiej albo gorzej. Po prostu ludzie. Mi to tam odpowiada, bo nie szukam jakiegoś księcia z bajki.

 1. Nigdy nie miałem dobrej opinii o portalach randkowych, ale muszę to powiedzieć głośno: strasznie się myliłem. To naprawdę super miejsca i ten ranking na pewno pomoże mi znaleźć najlepsze. W żadnym z pierwszej piątki nie miałem do tej pory konta.

 2. Chyba wszystkie już te portale przeleciałem i sam nie wiem, który jest najlepszy. Czy taki w ogóle jest? Tu spotykałem fajnych ludzi, tam spotykałem fajnych ludzi. Zawsze zalezy, na kogo się trafi. Czasami tylko trochę więcej starszych albo młodszych. Ja mam 19 lat, to raczej te młodsze. Możecie pisać!

 3. Dzieki za ten ranking. Na pewno skorzystam. Non stop siedzę w pracy i nie mam czasu na jakieś tam głupie randki. Jest za dużo rzeczy do zrobienia. Portal randkowy to dla mnie idealne rozwiązanie, bo w Realu będę tracić czas dopiero na tych przynajmniej trochę sensownych.

 4. Rankingi rankingami i te z góry niby bardzo fajne, ale czy naprawdę jest miedzy nimi taka rożnica? Wszystkie portale randkowe są fajne, jeśli pozytywnie do nich podchodzicie. Trzeba się pozytywnie nastawić do ludzi, kochani! My za niedługo się pobieramy!

 5. Buziak może i jest tutaj trzeci, ale dla mnie zawsze będzie na pierwszym miejscu. Na tej stronie udało mi się znaleźć nie tylko faceta, ale jeszcze kilku dobrych znajomych. Może dodam, że jestem ze Śląska, ale już od dobrych kilku lat jestem z Munchen i właśnie tu bardzo potrzebowałam przyjaciół. Udało mi się ich znaleźć momentalnie.

Dodaj komentarz