Korzyści z korzystania z portali randkowych

Nad korzyściami płynącymi z zawiązywania internetowych znajomości zastanawiał się już nie jeden człowiek. Spróbujmy i my zgłębić nieco tą tematykę, aby ogół społeczeństwa zainteresowanego randkami online, miał dość jasne i uzasadnione przesłanie.

W Internecie jest prościej

Tego faktu nie trzeba nikomu udowadniać, ani specjalnie przekonywać o jego zasadności, albowiem w sieci tak naprawdę wystarczy jedno kliknięcie. Od dawna wiadomo, że łatwiej jest napisać niżeli powiedzieć o swoich uczuciach, dlatego randki internetowe cieszą się tak ogromną popularnością. Dodatkowym atutem takiej randki jest możliwość jej przerwania w dowolnym momencie, bez większych konsekwencji.

Kiedy siedzimy po jednej stronie monitora i mamy jedynie świadomość, że gdzieś tam na drugim końcu kabli siedzi ten „ktoś”, łatwiej nam się rozmawia na wszystkie tematy. Nawet najskrytsze sekrety i zwierzenia przychodzą z lekkością, gdy nie musimy patrzeć drugiej osobie głęboko w oczy. Oczywiście z czasem szukamy tego bezpośredniego kontaktu, dlatego udana randka online zawsze kończy się równie udanym spotkaniem w realnym świecie.

Skuteczność portali udowodniona naukowo

Dla wszystkich niedowiarków i osób, które trudno przekonać do portali randkowych, mamy do przytoczenia kilka liczb. Jeden z indyjskich portali randkowych skojarzył ze sobą blisko 750 000 małżeństw, a inny amerykański portal, który organizuje randki Wielka Brytania, chwali się liczbą przekraczającą 400 000 par. Żeby nie posiłkować się jedynie danymi ze świata, także polska w tej kategorii ma niemałe sukcesy. Wiele portali randkowych w Polsce na łamach swoich serwisów zamieszcza liczby, zdjęcia oraz relacje osób, które poznały się na randce online, a dziś żyją w szczęśliwych małżeństwach.

A może przyjaźń?

Portal randkowy to miejsce, gdzie nie tylko można spotkać tzw. „drugą połówkę jabłka”, to również miejsce gdzie zawierane są nowe znajomości i przyjaźnie na lata. Gdy masz zły dzień i wcale nie w głowie Ci randkowanie, poszukaj w portalu randkowym jakiejś bratniej duszy, która Cię wysłucha, zrozumie i stanie się Twoim przyjacielem.

Oczywiście portale randkowe nie pozostają bez skazy i mają również swoje wady. Często zdarzają się oszuści, którzy podszywają się pod zupełnie inne osoby dla zabawy bądź w bardziej niebezpiecznych celach. Dlatego należy wybierać tylko bezpieczne portale randkowe, gdzie administracja dba o bezpieczeństwo każdego użytkownika, a oszustów skutecznie z portalu randkowego eliminuje.

3 thoughts on “Korzyści z korzystania z portali randkowych

Dodaj komentarz