Kogo szukają kobiety na portalach randkowych?

Każda kobieta od najmłodszych lat, najpierw jako mała dziewczynka, potem jako nastolatka, tworzy w swojej głowie obraz mężczyzny idealnego, takiego z którym mogłaby pójść w białej sukni przed ołtarz i przyrzec mu miłość aż do grobowej deski.

Upływ czasu, dojrzałość emocjonalna kobiety oraz szara rzeczywistość weryfikują wszystkie wyobrażenia o idealnych partnerach i książętach z bajki.

Książę z bajki

Kobieta poszukuje wysokiego bruneta bądź przystojnego blondyna z niebieskimi oczami, o nienagannych manierach, który będzie ją rozpieszczał i spełniał wszystkie jej oczekiwania.

Z jednej strony powinien być hojny, z drugiej oszczędny, a najlepiej aby miał dużo pieniędzy. Idealni mężczyźni żyją jednak jedynie w wyobraźni kobiet, albowiem rzeczywistość pokazuje ich zupełnie inne oblicze.

W poszukiwaniu ideału

Zanim znajdziecie tą drugą połówkę na portalu randkowym czy też w realnym świecie, warto uświadomić sobie, że idealni mężczyźni po prostu nie istnieją. Kiedy to zrozumiecie, łatwiej będzie Wam poznać tego właściwego kandydata na partnera i męża.

Trzeba sobie uświadomić, jakie cechy u mężczyzny są dla nas najważniejsze. Czy cenimy poczucie humoru i walory wizualne, takie jak dobrze zbudowane ciało? Czy musi on prowadzić aktywny tryb życia i uprawiać sport? Jeżeli same uprawiamy jakiś sport będzie to dla nas na pewno istotne.

Dlatego zamieścimy taką informacje na profilu randkowym, a we własnym opisie wspomnij jakich w mężczyznach poszukujemy najbardziej. Z takim mężczyzną na pierwszą randkę możemy wybrać się na wycieczkę rowerową lub też wycieczkę górską. Wszystko jest uzależnione od naszym zainteresowań.

Domator też może być idealny

Nie zawsze osoba żywiołowa i wysportowana, ceniąca sobie aktywy tryb życia, będzie dla nas idealnym partnerem.

Niekiedy możemy poszukiwać domatora, ponieważ sami cenimy sobie spokój ogniska domowego. Lubimy spędzać wieczory w fotelu przy dobrej lekturze i lampce wina, takie informacje również warto zawrzeć w swoim profilu osobowym na portalu randkowym.

Szczerość przede wszystkim

Nie koloryzujmy swojej osoby i nie piszmy, że jesteśmy osobą aktywną o różnych pasjach, jeżeli w rzeczywistości cenimy sobie domatorstwo i spokojny tryb życia. Pamiętajmy, że podczas pierwszego spotkania prawda wyjdzie na jaw a życie wszystko zweryfikuje.

Przede wszystkim liczą się niezbędniki, czyli cechy które powinien posiadać nasz przyszły partner. Wypiszmy je sobie na kartce, możemy również wypisać cechy których nigdy nie zaakceptujemy u potencjalnego partnera.

Mając kilka znaczących wyznaczników, łatwiej nam będzie zadawać pytania nowo poznanej osobie aby móc ocenić, czy jest to właściwa osoba z którą pragniemy pójść na randkę, bliżej się poznać i być może kontynuować znajomość w szczęśliwym związku.

4 thoughts on “Kogo szukają kobiety na portalach randkowych?

Dodaj komentarz