Jakie znaczenie w profilu randkowym ma zdjęcie?

Słynne powiedzenie: „jak cię widzą tak cię piszą”, tutaj sprawdza się wyśmienicie. Każdy portal randkowy po wstępnej rejestracji prezentuje ci wiele rubryk do wypełnienia, abyś mógł napisać więcej o sobie, a dodatkowo zawsze znajdziesz miejsce na dodanie kilku a nawet kilkunastu zdjęć. Są nawet portale, które funkcjonują wyłącznie na bazie zdjęć dodawanych przez użytkowników.

Kiedy pierwszy raz logujesz się na portalu randkowym, ty również zastanawiasz się czy powinieneś dodać swoje foto i jakim kryterium właściwie się kierować, poszukując ciekawego zdjęcia w swojej galerii. Nie wszyscy publikują swoje fotografie w sieci, dla wielu osób jest to dość kłopotliwe, inni sądzą że to niebezpieczne. O umieszczeniu bądź nie umieszczeniu zdjęcia w portalu randkowym musisz zdecydować samodzielnie.

Z jednej strony bez dodanej fotografii wciąż pozostajemy anonimowi, z drugiej nasz profil bez zdjęcia jest zupełnie pusty i niewyrazisty. Dziś portale randkowe codziennie rejestrują kilkaset osób, i nawet jeżeli tylko połowa z nich doda fotografie, to ich profile są w tym momencie o wiele atrakcyjniejsze od profilu bez zdjęcia.

Nie warto się wstydzić rejestracji w portalu randkowym. W obecnych czasach fakt, że jesteśmy zarejestrowani na portalach społecznościowych czy randkowych nikogo już nie dziwi. Zwykle nadmiernie się przejmujemy i obawiamy złych skutków, których w rezultacie nigdy nie ma. Dlatego zamiast wymyślać złe scenariusze, zamieśćmy w portalu najciekawszą fotkę i zainteresujmy swoim profilem kolejnych użytkowników, zwiększając tym samym szanse na miłość.

Dzięki zamieszczonemu zdjęciu nie tylko zyskujemy na wizerunku, ale również uwiarygodniamy swoją osobę. Wciąż głośno w Internecie o cyberprzemocy czy innych czyhających niebezpieczeństwach, nasz profil ze zdjęciem i pełnym opisem będzie wykluczał jakiekolwiek zagrożenie, dzięki czemu szybko zyskamy popularność wśród innych użytkowników, a tym samym poznamy potencjalnych kandydatów do randkowania w sieci. Zamieszczając zdjęcie wyraźnie sygnalizujesz innym użytkownikom, że nie musisz się przed nikim ukrywać, a twoim celem jest poznanie jak największej ilości nowych i wspaniałych osób.

Chcesz być popularny w sieci? Zamieść ciekawe zdjęcia i właściwie wypełnij pola swojego profilu.

4 thoughts on “Jakie znaczenie w profilu randkowym ma zdjęcie?

Dodaj komentarz