Jak stworzyć interesujący profil na portalu randkowym?

Dopiero zaczynasz przygodę z portalami randkowymi? Do tej pory nie udało Ci się odnaleźć pierwszej połówki, zatem poszukujesz jej właśnie w Internecie? Z pewnością portale randkowe są miejscem, gdzie nie tylko odnajdziesz wielką miłość, ale także jest to miejsce porad dotyczących całej sfery miłosnej.

Każdy nowy użytkownik stawiając swoje pierwsze kroki na portalu randkowym, zakłada własny profil, od którego będzie zależeć jak zaprezentuje się w Internecie, a dokładniej na randkowym portalu internetowym. Nie warto pozostawiać go pustego z nic nieznaczącym Nickiem, albowiem takie profile nie przyciągają zupełnie nikogo. Są bezosobowe, nic nie znaczące, a nawet potencjalnie niebezpieczne dla innych randkowiczów. Dlatego tak ważny jest czas poświęcony na stworzenie dobrego profilu, a portal randkowy na pewno w tym pomoże.

Wybór Nicku

Nickiem na portalu randkowym może być oczywiście nasze imię, ale ze względu na dużą liczbę użytkowników, jest ono już na pewno zajęte, dlatego warto wymyślić sobie własny i niepowtarzalny Nick. Jeżeli jesteś kobietą może to być nazwa pięknego i unikatowego kwiatu, jeżeli natomiast jesteś mężczyzną, twój Nick może wiązać się z męskością, muskularnością, albo jedną z cech szczególnych. Dostawianie kolejnych liczb do własnego imienia niezbyt korzystnie wygląda, dlatego tak ogromne znaczenie ma unikalność i niepowtarzalność własnego Nicku, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę interesujących osób, a nie odstraszyć je na wstępnie źle dobranym pseudonimem.

Jaka fotka?

„Nie szata zdobi człowieka, lecz wnętrze”, chciałoby się przytoczyć na wstępie ten znany wszystkim cytat, a jednak od pierwszego wrażenia i wstawionej przez nas fotki także zależy wielkość zainteresowania profilem. Poszukiwania miłości w sieci nie należą do łatwych, a profil bez zdjęcia, bądź ze zdjęciem w złej ostrości i kolorystyce także nikomu nie pomaga. Nie chodzi o to, abyś na zdjęciu był modelką bądź idealnym sportsmenem, zawsze chodzi o naturalność i prostotę, wtedy zawsze można liczyć na wysokie zainteresowanie osób, które są podobne właśnie do Ciebie.

Ponieważ na portalach randkowych codziennie rejestruje się setki a może nawet tysiące osób, inni randkowicze podczas swych poszukiwań rezygnują z zaglądania na profile bez zdjęć. Jeżeli zdecydujemy się na anonimowy profil bez fotografii, nasza popularność w serwisie nigdy nie wzrośnie.

To tylko niektóre kwestie istotne przy zakładaniu profilu randkowego, o pozostałych wspomnimy następnym razem.

2 thoughts on “Jak stworzyć interesujący profil na portalu randkowym?

Dodaj komentarz