Jak poderwać kobietę – 6 sprawdzonych sposobów

1 – Pokaż, że dobrze sobie radzisz – nic nie odstrasza kobiety bardziej niż 30 czy 40 letni mężczyzna, który mieszka dalej na garnuszku rodziców, a popołudnia spędza grając na komputerze. Kobiety uwielbiają liderów, dlatego pomyśl, co możesz zrobić, by zyskać lepszą pozycję w swojej pracy i otoczeniu. Tak zwana „dobra partia”, to mężczyzna, który potrafi utrzymać rodzinę i ma głowę na karku.

2 – Pokaż, że masz pasje – kobiety uwielbiają mężczyzn, z którymi nie będą się nudzić, dlatego powinieneś znaleźć sobie interesujące hobby.

3 – Zadbaj o siebie – regularne wizyty na siłowni, dbanie o higienę i stan uzębienia i zdrowia dieta przekładają się pozytywnie na Twój wygląd. Powinieneś także zainwestować w ubrania, w których dobrze wyglądasz oraz w dobre kosmetyki.

4 – Pokonaj nieśmiałość, rozmawiając z kobietami w otoczeniu – pierwszym krokiem do udanego związku, jest Twoja pewność siebie. Jeśli każdego dnia będziesz podchodził do kobiet w Twoim otoczeniu i rozmawiał z nimi, stanie się to dla Ciebie naturalne. Poradniki podrywania zalecają często rozmawianie z obcymi kobietami, co również może być sposobem na wzmocnienie pewności siebie. Rozmawianie przez portal randkowy także się liczy.

5 – Zachowaj pozytywne nastawienie do świata – żadna kobieta nie będzie z facetem, który ciągle narzeka, zrzuca winę na innych i jest zdania, że wszyscy sprzeciwiają się przeciwko niemu. Pozytywne nastawienie to podstawa w kontaktach z innymi osobami. Daj się poznać jako osoba otwarta na świat i zmiany, która bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

6 – Żartuj  – kobiety instynktownie lgną do faceta, który potrafi rozbawić towarzystwo. Nie chodzi o to, by zachowywać się jak klaun i robić z siebie lub z kogoś innego pośmiewisko. Inteligentny żart czy celne nawiązanie do książki lub filmu, który obydwoje znacie, sprawia, że prezentujesz się jako osoba inteligentna. Jeśli kobieta nie śmieje się z Twoich żartów, może to oznaczać, że nie jest Tobą zainteresowana.

2 thoughts on “Jak poderwać kobietę – 6 sprawdzonych sposobów

Dodaj komentarz