Czas na randkę w realu

Znajomość rozpoczęliście na portalu randkowym, gdzie za każdym razem wymieniacie się innymi nowinkami i ciekawymi spostrzeżeniami. Znacie się już kilka tygodni, a wasze rozmowy nie mają końca. Uwielbiacie do siebie pisać, czekacie z utęsknieniem na wiadomość od tej drugiej strony i coraz częściej zastanawiacie się nad spotkaniem w realniej rzeczywistości.

W końcu decydujecie się na pierwszą randkę. Jeżeli razem wybierzecie miejsce, mężczyzna będzie miał jeden problem mniej. W przeciwnym razie będzie się głowił, gdzie mógłby zaprosić dopiero co poznaną dziewczynę, żeby z jednej strony jej zaimponować, a z drugiej postawić na neutralność i naturalność spotkania.

W co mam się ubrać? O czym będziemy rozmawiać?

Zwykle to dziewczyną miotają ciągłe pytania i mieszane uczucia, zwykle to kobieta dokłada sobie problemów nie potrzebnie roztrząsając cały przebieg pierwszej randki. Stres jest tutaj złym doradcą, a pierwsza randka w realu takim samym spotkaniem, ja te odbyte dotąd w sieci. Zwykle wiecie już doskonale jak wyglądacie, chyba że zamieściliście jakieś stare zdjęcie, bądź ukrywacie się pod zdjęciem innej osoby. Długie rozmowy w sieci bez zdjęć na profilach zdarzają się coraz rzadziej, a już z pewnością nie kończą się spotkaniem w świecie realnym.

Każda randka jest inna

Zamiast stresować się przed pierwszą randką, przypomnicie sobie wszystkie rozmowy w sieci. Każda z nich była inna. Z pewnością doskonale się rozumiecie, wiecie o czym pisać do siebie i jakiej zawartości treści możecie się spodziewać w odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Po co zatem się stresować? Po co zastanawiać się: czy rozmowa będzie się kleić? Czy naprawdę do siebie pasujecie? To już wasza kolejna randka. Znacie się od wielu tygodni, rozmawialiście już prawie o wszystkim. Dzieli was jedynie spotkanie w realu, które jest dopełnieniem waszej relacji.

Randka = związek

Kim dla siebie jesteście? Czy stanowicie doskonale dobraną parę znajomych? Dogadujecie się „jak dwa łyse konie” i jesteście przyjaciółmi? A może łączy was zupełnie inne uczucie? Od pierwszej randki w realu do trwałego i nierozerwalnego związku jeszcze daleka droga, jednak z pewnością najtrudniejsze już za wami. Cały czas poznajecie się, widzicie swoje zalety, zaczynacie dostrzegać też wady. Jeżeli jednak uczucie nie słabnie, jeżeli łączy was wielka miłość, z pewnością macie ogromne szanse na prawdziwy związek i „miłość aż po grób”.

3 thoughts on “Czas na randkę w realu

Dodaj komentarz