Badboy – fakty i mity

Mówi się, że grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców i trudno jest zanegować takie postawienie sprawy. Zazwyczaj obserwujemy, że poukładane dziewczyny bardzo często biorą sobie mężczyzn z niższej półki, jeśli chodzi o wykształcenie czy okrzesanie. Skąd takie zjawisko? W jaki sposób możemy je przełożyć na nasze własne sposoby podrywania?

Silny mężczyzna

Z miejsca możemy sobie powiedzieć, że nie chodzi tutaj o wulgarność czy bezpośrednio o agresywność takiego mężczyzny. Kobiety zainteresowane niegrzecznymi chłopcami zawsze powtarzają, że pod twardą skorupą najeżoną drutem kolczastym kryje się ciepły i troskliwy miś. Zazwyczaj oczywiście ma się to nijak do rzeczywistości, bo pozory najczęściej się sprawdzają, ale informacja dla nas jest nad wyraz jasna: takie cechy można pominąć, jeśli przy okazji kupuje się w zestawie także inne cechy.

Jakie? Przede wszystkim siłę i stanowczość. Kobiety, nawet jeśli nie chcą tego przyznać, lubią silnych mężczyzn, którzy przynajmniej w jakimś stopniu pokierują ich życiem. Nie chodzi oczywiście o to, by mężczyzna był zaborczy i przekształcił się w dozorcę niewolników. Nie w tym rzecz. Kobieta po prostu woli zajmować się budowaniem domu, a nie budowaniem kanalizacji w domu. Kobieta chce, by mężczyzna zrobił burdę tam, gdzie jej nie wypada i by podejmował decyzje w sytuacjach, kiedy ona namyślałaby się miesiąc.

Kobiety kochają pewność siebie

Powyższy wywód bardzo łatwo jest źle zinterpretować i pojawiają się potem mężczyźni, którzy w czasie flirtu chcą rządzić kobietą. Doprowadzi to do słodkiej katastrofy. To, czego kobieta oczekuje od mężczyzny, to pewność siebie. Jeśli jest on w stanie jasno wyartykułować kim jest, jak sam siebie postrzega i czego od życia oczekuje, to kobieta uzyskuje fundament, na którym jest w stanie się oprzeć. Każda kobieta podświadomie takiego oparcia szuka. Kobiety dojrzalsze często robią to świadomie.

Emocje

Pojawia się tutaj też dreszczyk emocji, ponieważ miłe ciepłe kluchy, które chcą poderwać na stertę miałkich komplementów, można natychmiast owinąć sobie wokół palca i zrobić sobie z niego niewolnika. Niegrzeczny chłopiec się nie da i kontakty z nim zawsze będą miały w sobie element niepewności. Nigdy nie będzie wiadomo, czy przypadkiem kobieta nie spotka się z twardą odmową. I wcale taka sytuacja nie będzie powodem do kryzysu w związku. Wręcz przeciwnie, ponieważ pozwoli nakreślić stałe granice.

3 thoughts on “Badboy – fakty i mity

Dodaj komentarz